Hľadáte miesto pre oddych v Tatrách, ktoré si bezhranične zamilujete a budete sa tam cítiť skutočne ako doma? Ešte ste ho nenašli? Radi Vám pomôžeme.

Predstavte si zurčanie horskej bystriny, vôňu lesa a výhľady na majestátny Lomnický štít. K tomu si pridajte kávičku na teraske, horskú záhradu len pre seba a vlastné mólo pri potoku. Milujete opekanie? Ohnisko, drevo na oheň i bylinková záhradka je pripravená. A toto všetko priamo v srdci Vysokých Tatier, i malebnej horskej osady Tatranská Lomnica. Na skok od centra, obchodíkov a lanovky na Skalnaté pleso i Lomnický štít, ale predsa v tichej časti. Viete si to predstaviť? Ak áno, ste správne v krásnej Vile DOMOVINA***** Tatranská Lomnica. Ste vítaní !

Pre dovolenku s rodinou či priateľmi si zvoľte toto nádherné ubytovanie s horskou atmosférou. Do svojej prajnej  náruče Vás víta VILA DOMOVINA***** Tatranská Lomnica. Nádhernú, novú vilku nájdete vo Vysokých Tatrách, v tichej časti malebnej obce Tatranská Lomnica, no zároveň len 100 metrov od centra a 500 metrov od lanovej dráhy na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Vychutnajte si každé ráno výhľad na majestátny Lomnický štít a doprajte si dovolenku so všetkým pohodlím, ktoré Vila DOMOVINA ponúka.

Domovina je len jedna

Vychutnajte si celoročne ubytovanie, ktoré ponúka dostatok súkromia. Vítané sú rodiny s väčšími deťmi či priatelia. Pohodlne sa tu ubytuje šesť hostí, vilka je ideálna napríklad na dovolenku pre tri spriatelené páry. V modernej, útulnej vilke Vás hneď na úvod privíta priestranná obývacia miestnosť s pohodlným gaučom, televízorom, spoločenskými hrami, rádiom i reproduktorom. Poteší plne vybavená kuchyňa, kde nájdete indukčnú varnú dosku, elektrickú rúru, mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou, umývačku riadu, mixér i hriankovač, skrátka všetko ako doma. Obľúbeným pomocníkom na dovolenke je nespresso kávovar s ponukou kapsúl s kávou z celého sveta. Najete sa pohodlne spolu za jedálenským stolom či na letnej teraske.

Zurčanie horského potôčika, vôňa lesa, zvedavé srnky a krásne výhľady na Lomnický štít z prvej rady. I to je tá pravá tatranská DOMOVINA.

Na poschodí si sladký spánok doprajete v troch samostatných spálňach vybavených manželskou posteľou s kvalitnými matracmi pre jedinečný oddych. Ráno Vás určite poteší balkónik v každej spálni, kde si môžete vychutnať prvé slnečné lúče, spev vtákov a svieži tatranský vzduch. Samozrejmosťou je na poschodí i kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou sa nachádza na prízemí. Pohodlie pobytu je zaručené.

Pre maximálny komfort je na prízemí k dispozícii i technická miestnosť, kde si odložíte lyže či iné športové náčinie. Využiť môžete práčku, sušičku, žehličku i žehliacu dosku. Samozrejme nechýba vysávač, ak by sa stali nejaké nehody.

Z obývacej miestnosti i kuchyne sa dostanete priamo na terasu s vonkajším posedením, ktorá nadväzuje na pestrú bylinkovú záhradu a pokračuje do prírodnej záhrady s kvetinovou lúkou a bobuľovinami. Záhrada je ukončená horským potôčikom. Vychutnajte si tu perfektné spoločné chvíle. Večer si môžete opiecť slaninku alebo špekáčiky na pripravenom ohnisku. Dreva je pripraveného dostatok.

Dve autá si bezpečne zaparkujete priamo pri objekte. Ďalšie autá v prípade potreby odstavíte na priľahlej tichej ulici.

Lokalita VILY DOMOVINA je priam ideálna na spoznávanie okolia. Autobusová zastávka i železničná stanica Tatranskej Lomnice je vzdialená len 300 metrov. Nechajte teda autá zaparkované a vydajte sa pohodlne na výlet. Informácie o lokalite Vám radi poskytnú i v neďalekej turistickej kancelárii. Navštívte Múzeum zimných športov, Múzeum TANAP alebo Pramenisko. Očarí Vás istotne Botanická záhrada Tatranská Lomnica, kopec zábavy zažijete i na Bobovej dráhe. Na turistiku sa vyberte na Skalnaté pleso, či za Vodopádmi Studeného potoka. V zime si užite bežky na Kolbisku, ktoré sa nachádza iba 100 metrov od vilky a v lete zasa beh prechádzky.

V DOMOVINE si dovolenku jednoducho užijete plnými dúškami!