Mikuláš v Tatranskej Lomnici

Blíži sa najčarovnejšie obdobie roka a to je čas, kedy vo Vysokých Tatrách privítame Mikuláša so svojimi vernými spoločníkmi – anjelom a čertíkom. Prijmite pozvanie na nezabudnuteľný Príchod Mikuláša, ktorý sa uskutoční dňa 6. decembra 2023 v Tatranskej Lomnici, v Mestskom parku, v amfiteátri.  

Podujatie „Mikuláš pre deti 2023“ bude plné zábavy, smiechu a prekvapení pre všetky deti z tatranskej komunity.

Program udalosti:

Dátum: 6. decembra 2023

Čas: od 16:00 hodiny

Miesto: Mestský park Tatranská Lomnica, amfiteáter

Na čo sa môžete tešiť?

Hudobné vystúpenia

Tešiť sa môžete na tematické hudobné vystúpenia detí a miestnych umelcov.

Príchod Mikuláša a jeho družiny

Po zotmení sa na námestí objaví Mikuláš so svojimi vernými priateľmi – anjelom a čertíkom. Deti budú mať možnosť privítať ich a spolu s nimi sa vyfotografovať. Už tradične sa Mikuláš s družinou dopraví do Tatier štýlovo. Ako? Nechajte sa prekvapiť.

Obdarovávanie

Pre všetky dobré tatranské detičky Mikuláš so sebou prinesie milé darčeky. Deti budú môcť Mikulášovi zaspievať či zarecitovať. Máte už pripravenú básničku či pesničku?  

Myslíte si, že je toto milé popoludnie len pre deti z Tatier? Pokojne sa pridajte i vy dospelí. Je to skvelá príležitosť na to, aby sme spoločne oslávili advent, nastávajúci čas Vianoc a posilnili puto v našej tatranskej komunite.

Pripravte sa na vianočnú atmosféru, ktorá vám spríjemní začiatok sviatkov a zostane v pamäti na dlhý čas. Veď je to také milé.

Tešíme sa na vás a vaše detičky na Príchode Mikuláša do Tatier 2023!