Prázdniny sa blížia, ale to neznamená, že zábava musí čakať! Pripravte sa na ďalšie skvelé kolo obľúbenej kvízovej série. Už vo štvrtok 27. júna 2024 sa stretneme v PaB Kuszmannov bazár na predprázdninovom kole kvízu, ktoré vás určite nenechá chladnými. Roztočte svoje mozgové závity a zažite opäť zábavný večer s priateľmi!

Čo Vás čaká na PaB QUIZe?

Dátum: 27. júna 2024

Téma: Pred prázdninové šialenstvo 🏝️

Miesto: PaB Kuszmannov Bazár, Tatranská Lomnica

Čas: od 18:00 hod.

Kvíz bude plný zaujímavých otázok a skvelých cien, takže každý si príde na svoje. PaB [pub] QUIZ nie je len o vedomostiach, ale aj o šťastí a náhodách, čo ho robí ešte viac vzrušujúcim! Vyskúšajte. Budete nadšení ako my.

Pravidlá a prihlásenie

Kvíz pozostáva zo štyroch okruhov po 10 otázok. Celkom teda 40 otázok. A niekedy sa pridá i jedna bonusová! Témy sú vždy zaujímavé a netradičné. Tentokrát je to „Pred prázdninové šialenstvo“. Že aké? Neprezradíme. Súťažiť môžu tímy v počte 2 až 6 ľudí. Či už ste kvízový veterán alebo nováčik, všetci sú vítaní! Zábava a tímový duch je zaručený!

Ako sa prihlásiť?

Svoj tím môžete prihlásiť jednoducho. Zavolajte na telefónne číslo +421/ 522 853 533.

Skvelá zábava, výborné pivo a úžasné jedlo

PaB [pub] Kuszmannov bazár je miesto, kde vás čaká nielen skvelá zábava, ale aj výborné pivo a úžasné jedlo. Príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru a užiť si večer plný smiechu a napätia.

Nezmeškajte túto príležitosť stráviť nezabudnuteľný večer s priateľmi. Organizátori sa na Vás tešia už 27. júna 2024 v PaB [pub]-e. Buďte pripravení na poriadnu dávku zábavy a vedomostí!

Vidíme sa na kvíze!