Doba je rýchla a času je akosi menej a menej. Avšak čas na svoju lásku si chceme a aj vieme nájsť. A čo tak tento vzácny čas prežiť na mieste, ktoré dýcha históriou a ponúka romantický zážitok na aký sa nezabúda.

Prestavujeme Vám miesto, kde zaručene budete romanticky naladení a nadšení, od začiatku pobytu do konca. Ak máte chuť na výhľady na Slavkovský a Lomnický štít priamo z postele, šum mohutných stromov nádherného parku pod oknami a atmosféru pokoja historického skvostu z 18. storočia, neváhajte a pozvite svoju lásku na dovolenku snov. APARTMÁNY KOLLÁR SO SAUNOU***** splnia všetky Vaše očakávania, budete viac ako nadšení.

Luxusné APARTMÁNY KOLLÁR SO SAUNOU nájdeš v Dolnom Smokovci, v horskej osade vo Vysokých Tatrách. Vila Kollár, v ktorej sa apartmány nachádzajú, je národnou kultúrnou pamiatkou a dýcha neuveriteľnou atmosférou. Jej história sa začala písať v roku 1889, kedy bola postavená ako Hotel Srnka, projektantom bol známy architekt Gedeon Majunke. Vila v roku 2020 prešla rozsiahlou rekonštrukciou, pričom jej vonkajší vzhľad zostal zachovaný, no interiér sa dočkal moderného vzhľadu a funkčných prvkov. Zo škaredého káčatka sa vila stala krásnou labuťou a teší nielen ubytovaných hostí, ale aj návštevníkov Tatier, a to svojim krásnych exteriérom.

Výhodou vily je tiché prostredie v objatí krásneho parku, blízkosť zastávky tatranskej elektrickej železnice a výhľady na majestátne štíty. Celoročne je k dispozícii možnosť pobytu v dvoch apartmánoch, každý je vhodný pre dve osoby, teda je čas na romantický pobyt v luxusnom prevedení. Apartmány sa nachádzajú na prízemí vily. Cieľom je, aby sa tu hostia cítili výborne, oddýchli si a načerpali energiu, akú vedia poskytnúť len hory. Ich výbava ich predurčuje na romantické pobyty vo dvojici, či už sú to zásnuby, svadobná cesta, alebo výnimočný čas prežitý so svojou láskou. Vyskúšajte!

Romantika vo dvojici pre milovníkov histórie a výhľadov  

Každý apartmán je tvorený obývacou miestnosťou a spálňou. V obývačke je umiestnený pohodlný gauč, samozrejmosťou je televízor s pripojením na internet, zaujímavá je možnosť prezrieť si svetové diela maliarov a zvoliť si vlastné umelecké dielo na LEd TV Samsung The Frame. Zdá sa, že umenie je jedným zo zážitkov, ktoré hostí baví.

Kuchynská linka je vybavená modernými spotrebičmi pre jednoduchú prípravu jedál, keramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, hriankovač aj umývačka riadu. Poteší i vinotéka so zaujímavou ponukou vín a Nespresso kávovar s kapsulami od výmyslu sveta. Nechýba ani štýlový jedálenský priestor. Skrátka všetko čo potrebuješ pre pohodlný pobyt vo dvojici.

Historická atmosféra vily z konca 18. storočia a luxusné vybavenie apartmánov vrátane súkromnej sauny ako aj historická oranžéria sú len jednými z dôvodov, prečo bude Vaša láska z pobytu nadšená.

V spálni si odpočinieš na pohodlnej manželskej posteli, ktorá je vybavená vysokokvalitným matracom materasso, s vankúšmi a perinami s kačacím perím a páperím. O tvoj kvalitný spánok sa postarajú aj blackoutové závesy, ktoré zaručia dokonalú tmu. Dizajnová kúpeľňa v každom apartmáne disponuje sprchovacím kútom a toaletou. V apartmánoch Kollár je bonusom k pobytu privátna infra sauna pre dve osoby. V jednom apartmáne sa nachádza priamo v kúpeľni, takže nikam nemusíš chodiť a oddychuješ priamo v apartmáne. Predstav si, že po výlete v horách si večer užiješ pohodu a teplo sauny.

Aj druhý apartmán Kollár výhľadom, saunou a zimnou záhradou sa tiež hrdí privátnou saunou, tu sa však nachádza v oranžérii – jedinečnej zimnej záhrade s posedením. V saune si uži vôňu exotického cédrového dreva, panoramatický výhľad a svetelnú terapiu s efektom hviezdneho neba s ozvučením. Oranžéria okrem luxusného posedenia a exotickej flóry ponúka i priamy výhľad na Slavkovský, Lomnický i Gerlachovský štít. Atraktivitu nevšedného zážitku umocňuje stropná freska, ktorá po profesionálnom reštaurátorskom zákroku odhalila tajomstvá konca 18. storočia. Vieš si to predstaviť? Ak áno, tento typ pobytu je tu pre teba.

V oboch apartmánoch je zaistené pripojenie na internet. V každom apartmáne môžeš využívať aj práčku a sušičku a tak sa pokojne vyber na hory v každom počasí. Vo vile je k dispozícii priestor pre bezpečné odloženie bicyklov či lyží. Pri vile sa dá posedieť v altánku v parku. Ku každému apartmánu náleží jedno parkovacie miesto pri vile, parkovisko je vybavené rampou a strážené kamerovým systémom.

Z Dolného Smokovca budeš mať možnosť vyraziť na turistiku do Vysokých Tatier. Spoznajte tie najikonickejšie miesta našich veľhôr. Vyšliapte alebo sa vyvezte sa na Hrebienok a odtiaľ už pešo k vodopádom Studeného potoka alebo na Zamkovského či Téryho chatu. Od Štrbského plesa môžete zájsť k vodopádu Skok, k Popradskému plesu či na Solisko. Ak sa vydáte na východ do Belianskych Tatier, užijete si túru ku Skalnatému či Zelenému plesu. Možnosti sú neobmedzené. Užiť si ale môžete aj ďalšie zábavné aktivity, napríklad nordic walking či vychádzka do priľahlých lesov za poznávaním tatranskej fauny či flóry. Uvidíte líšku či králika ? Nechajte sa prekvapiť. I takáto je dovolenka v Tatrách.  

Jedno je však isté, v APARTMÁNOCH KOLLÁR SO SAUNOU sa budete cítiť ako v bavlnke. Bude o Vás dokonale postarané a na zážitky z romantického pobytu v luxusných apartmánoch s atmosférou budete ešte dlho spomínať.  

Viac informácií o štýlovom ubytovaní a dostupnosť nájdete na stránke APARTMÁNY KOLLÁR SO SAUNOU.