Tatranský Vínny Festival

S nadšením Vás pozývame na veľkolepý Tatranský Vínny Festival 2023, ktorý bude oslavou výnimočných vín v nádhernej kulise Vysokých Tatier. Už 2. ročník festivalu sľubuje nezabudnuteľné zážitky.

Tatranský Vínny Festival je jedinečným podujatím, ktoré prináša spolu dva zážitky, zážitok z vína a úchvatného prostredia Vysokých Tatier. Na festivale budete mať príležitosť ochutnať širokú škálu vybraných vín 30 slovenských a 12 medzinárodných vinárstiev, až 250 vzoriek vín.

Starý Smokovec, 10. júna 2023, 13:00 – 20:00 hod.

V neformálnej atmosfére, na čerstvom tatranskom vzduchu si budete môcť vypočuť novinky zo sveta vína a vinárov a dozvedieť sa čosi viac o obľúbenom nápoji a jeho príprave ako aj o radostiach i strastiach slovenského vinára.

V cene vstupného 39 € sú 2 kupóny na nákup vína v hodnote 10 €

Vínny festival je skvelou príležitosťou pre všetkých milovníkov vína, ktorí si chcú užiť jedinečný zážitok v jednom z najkrajších horských prostredí na svete. Budeme radi, ak sa k nám pridáte a prinesiete si so sebou aj vášeň pre víno.

Sme presvedčení, že Tatranský Vínny Festival 2023 bude nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých návštevníkov. Tešíme sa na Vašu účasť.

Vstupenky je potrebné zameniť za degustačný set, ktorý obsahuje 10 Eurový kupón na nákup vína, pohár, kapsičku, mapu s perom. Možnosť výmeny bude od 1.5.2023 v priestoroch Vinotéky Nová Lesná, Školská 167, 059 86 Nová Lesná alebo v deň podujatia od 12:00 hod. v Starom Smokovci na stanovisku Hrebienok Resort pred Reštauráciou Slowenska.

Organizátor: Vinotéka Nová Lesná