Grand Hotel Bellevue v Hornom Smokovci sa pýši nielen kongresovými možnosťami ale aj štýlovým wellness centrom a hotelovým bazénom.  Špeciálne pre deti je určené detské wellness, ktoré pozostáva z dvoch bazénov o teplote 32°C a z detskej suchej sauny.

Hotel myslí i na dospelých a tým ponúka v bezplavkovej zóne saunový svet výhradne pre nich – pre dospelých. Zažiť môžete i privátne wellness s ponukou infra sauny, jacuzzi a oddychového lôžka.

Bohatú ponuku saunového sveta pre dospelých ocenia všetci milovníci saunovania. Vyskúšajte bylinkovú parnú saunu so svetelnou a zvukovou terapiou, hydromasážnu vírivku i ochladzovací bazén. Osviežujúci je i pobyt v ľadovej jaskyni a príjemný oddych si doprajte v tepidáriu. Priaznivci fínskej sauny si tu tiež prídu na svoje, rovnako ako aj priaznivci suchej a parnej soľnej sauny. Mimoriadne obľúbená je tiež parná eukalyptová sauna, ktorá prepája pobyt v Tatrách so zážitkom z wellness.

Zažite príjemný pocit dokonalého relaxu

Saunový svet pre dospelých je pozvánkou na zážitok z wellness vo dvojici. Pozvite svoju lásku relaxovať štýlovo. Budete nadšení obaja.

Príjemný pocit osvieženia získate v hotelovom bazéne, ktorý je jedným z najväčších vo Vysokých Tatrách. Má dĺžku 20 m, šírku 10 m a hĺbku 1,4 m, preto je vhodný pre plavcov i neplavcov. Teplota vody je 28°C. Priamo pri bazéne si môžete uvoľniť svaly vo vírivkách s teplotou vody do 36°C, prípadne si dopriať lahodný drink v Aqua bare. Wellness centrum je otvorené aj pre neubytovaných hostí.