Zimná Tatranská Lomnica

Zima má v Tatranskej Lomnici svoje nezameniteľné čaro. Je v nej jedno špeciálne miesto, ktoré túto čarovnú atmosféru dotvára do dokonalosti – Mestský park. Nech ste milovníkom zimných radovánok, pohybu alebo jednoducho človekom, ktorý si túži vychutnať pokojné chvíle v zasneženej prírode, Mestský park v Tatranskej Lomnici vám ponúka úžasný zážitok.

Očarujúca krása bielych perín tatranskej Perinbabky

Jedným z najkrajších premien Tatranskej Lomnice v zime je premena Mestského parku na pôvabný kus zimnej krajiny. Biela pokrývka na stromoch, ktorá sa mihá v zimnom slnku vytvára scenériu, ktorá berie dych. Každý strom je zahalený do snehovej prikrývky a chodníčky sú pokryté hrubou vrstvou snehu. I Perinbaba by bola z takej bohatej periny nadšená a hrala by a hrala. Zas a znova! Ďakujeme za štedrú nádielku priamo na 1. december, na začiatok Adventu 2023.

Pokoj a ticho, to každý potrebuje

Zimný park v Tatranskej Lomnici ponúka únik od každodenného ruchu a napätia. Keď sa prechádzate jeho chodníčkami pokrytými bielym popraškom, počujete len vŕzganie snehu pod topánkami a vzdialený šepot stromov. Je to miesto, kde môžete nájsť pokoj a ticho, čo v dnešnom uponáhľanom svete nie je vždy samozrejmosťou. Vychutnajte si ho. A naberte si aj do zásoby.

Aktivity pre všetkých

Mestský park nie je len miestom pre tých, ktorí milujú pokojné prechádzky a rozjímanie v tichu. Pre milovníkov zimných športov je park ideálnym miestom na beh či nordic walking. Môžete tu zažiť krásu zimnej prírody pri pohybe na čerstvom vzduchu. Okrem toho sa v Tatranskej Lomnici, iba kúsok od parku nachádza jazierko, ktoré sa v zime mení na klzisko. Je raj pre všetkých, ktorí chcú vytiahnuť svoje korčule a užívať si radovánky na ľade. Alebo vyskúšate tatranský curling? Je to len na Vás.  

Rozprávková atmosféra

Večerný Mestský park v zime je ako scéna z rozprávky. Osvetlené chodníčky, snehové ozdoby na stromoch a jemné svetlo pouličných lámp spolu vytvárajú nezameniteľnú atmosféru. Prechádzka v parku za šera vás vtiahne do iného sveta, kde sa čas zastavil a kde každý okamih je magický. Určite nám dáte za pravdu.

Spoločné zážitky

Mestský park je miestom, kde sa stretávajú rodiny, páry a priatelia. Spoločne si tu môžu vychutnať krásu zimnej prírody, stavať snehuliaka, naháňať sa či guľovať, alebo len tak oddychovať a vychutnať si spoločné chvíle. Atmosféra parku vytvára priestor pre nezabudnuteľné zážitky a vytvára spomienky, ktoré budú dlho rezonovať v srdciach návštevníkov.

Mestský park v Tatranskej Lomnici je v zime skutočným rajom pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj, krásu a zimnú pohodu. Či už ste milovníkom športu alebo jednoducho hľadáte miesto na oddych a relax, tento park vám poskytne všetko, čo potrebujete. Nech je zima akokoľvek chladná, atmosféra Mestského parku v Tatranskej Lomnici vás zahreje a nezabudnuteľne ovplyvní svojou jedinečnou krásou.